Twoje centrum oszczędności Volkswagen to dobry wybor

Volkswagen to dobry wybór!

Dokonując świadomego zakupu samochodu, biorąc pod uwagę nie tylko cenę, lecz także całkowite koszty kilkuletniej eksploatacji, można zaoszczędzić nawet kilka tysięcy zł.

Całkowity koszt użytkowania - na co należy zwrócić uwagę?

To, ile będzie kosztował samochód na przestrzeni lat, zależy od utraty wartości, kosztów paliwa, ubezpieczenia, przeglądów i części eksploatacyjnych

Całkowity koszt użytkowania

Utrata wartości

Wartość rezydualna to kwota, za którą możesz odsprzedać swój samochód po kilku latach eksploatacji. Volkswageny są cenione na rynku wtórnym i tracą na wartości niewiele. Warto zapoznać się z prezentowanym poniżej wyliczeniem przygotowanym przez Eurotax.

Zużycie paliwa

Niezależnie od tego, czy wybierzesz Volkswagena z silnikiem TDI czy też TSI możesz mieć pewność, że zużycie paliwa będzie bardzo niskie ? Passatem 2.0 TDI przejedziesz nawet 1475 km bez tankowania. A to przecież tylko jedna z wielu wersji ? dzięki szerokiej gamie jednostek napędowych dopasujesz samochód idealnie do swoich potrzeb.

Przeglądy okresowe

Na koszt przeglądów wpływa częstotliwość ich wykonywania oraz ceny części. W przypadku Volkswagena, serwisy odwiedzasz nawet co 30.000 km, czyli dużo rzadziej niż w przypadku wielu konkurencyjnych marek. Dodatkowo koszty wizyt w serwisie można obniżyć decydując się na zakup atrakcyjnych pakietów.

Gwarancja

Na koszty eksploatacji wpływ mają również nieplanowane naprawy. Chcąc mieć spokój na lata, warto zdecydować się na opiekę pogwarancyjną Volkswagena. Do wyboru są rok, dwa lub trzy lata dodatkowej ochrony. Gdy wybierzesz tę ostatnią opcję, możesz przejechać nawet 150 tys. km nie martwiąc się o nic.

Finansowanie zakupu

Volkswagen Bank przygotował bardzo atrakcyjną ofertę, dzięki której nowym samochodem można jeździć płacąc niskie miesięczne raty. Co więcej, po trzech lub czterech latach użytkowane auto można wykupić albo zmienić na nowe.

Porównanie całkowitych kosztów użytkowania samochodu według danych Eurotax

Poniżej przedstawiamy porównanie całkowitych kosztów użytkowania Volkswagena Passata 2.0 TDI z samochodami konkurencyjnych marek z silnikami o zbliżonej mocy. Do zestawienia wzięto pod uwagę Passata z bardzo często wybieranym wyposażeniem przez kupujących, na które składa się: Pakiet Business*, automatyczna klimatyzacja oraz reflektory ksenonowe. Samochody konkurencji zostały doposażone w te same dodatki. Jeżeli opcje występują w pakietach, wybrano najtańsze rozwiązanie. Wyliczenie nie uwzględnia sezonowych promocji i rabatów. Wybierając bogatsze lub skromniejsze wyposażenie, wyliczenie może się różnić od zaprezentowanego. Tak czy inaczej, Volkswagen zaskoczy Cię niskimi kosztami użytkowania.

Tyle kosztuje użytkowanie Volkswagena Passata vs modele konkurencyjne

Wykres volkswagen passat eutotax

Tyle kosztuje użytkowanie Volkswagena Golfa vs modele konkurencyjne

Wykres volkswagen golf eutotax

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Zapraszamy do kontaktu. Zapytaj o ofertę dla Ciebie!

Sebastian Mikusz
Kierownik Dziau Sprzeday

tel.: +48 32 746 92 11
tel. kom.: 662 278 442

sebastian.mikusz@porscheinterauto.pl

Justyna Bartosiska
Specjalista ds. Sprzeday

tel.: +48 32 746 92 11
tel. kom.: 728 388 571

justyna.bartosinska@porscheinterauto.pl

Monika Ridwelska
Specjalista ds. Sprzeday

tel.: +48 32 746 92 13
tel. kom.: +48 662 278 432

monika.ridwelska@porscheinterauto.pl

Sylwester Luyski
Specjalista ds. Sprzeday

tel.: +48 32 746 92 14
tel. kom.: 608 582 646

sylwester.luzynski@porscheinterauto.pl

Piotr Papiernik
Specjalista ds. Sprzeday

tel.: +48 32 746 92 15
tel. kom.: 668 074 948

piotr.papiernik@porscheinterauto.pl

Mirella Kulba-Cierpio
Specjalista ds. Sprzeday

tel.: +48 32 746 92 12
tel. kom.: +48 881 280 588

mirella.kulba@porscheinterauto.pl

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Szanowni Państwo,

Informujemy, że dnia 14 grudnia salon będzie czynny do godziny 17:00.
Za utrudnienia przepraszamy.

schowaj
rozwiń