Promocje serwisowe!

Sprawdź ofertę serwisu na sezon letni i ruszaj.

Sprawny układ rozrządu to pewność bezawaryjnej podróży. Postaw na niezawodność i wytrzymałość Oryginalnych części VolkswagenR.

Broszura promocyjna Czerwiec - Wrzesień 2018 (PDF; 2.25MB)

Skontaktuj się z nami

Dział Części i Akcesoriów

Aleksander Czura
Kierownik Działu Części i Akcesoriów

tel.: 32 746 92 92
aleksander.czura@porscheinterauto.pl

Jerzy Garbowski
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 32 746 92 92
tel. kom.: 608 587 412
jerzy.garbowski@porscheinterauto.pl

Kamil Walus
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 32 746 92 92
tel. kom.: 608 587 412
kamil.walus@porscheinterauto.pl

Bartosz Buja
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 32 746 92 92
bartosz.buja@porscheinterauto.pl

Michał Tadej
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 32 746 92 92
michal.tadej@porscheinterauto.pl

Dział Serwisu

Tomasz Szwed
Kierownik Serwisu

tel.: 32 746 92 60
tel. kom.: 606 987 989
tomasz.szwed@porscheinterauto.pl

Barbara Sojda
Asystentka Serwisu

tel.: 32 746 92 61
tel. kom.: 602 376 730
barbara.sojda@porscheinterauto.pl

Marcin Cupiał
Doradca Serwisowy

tel.: 32 746 92 62
tel. kom.: 608 588 404
marcin.cupial@porscheinterauto.pl

Tomasz Radziszewski
Doradca Serwisowy

tel.: 32 746 92 63
tel. kom.: 662 131 643
tomasz.radziszewski@porscheinterauto.pl

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju nale?y kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.