Promocje serwisowe!

Poznaj niezawodną technikę hamowania – wymień klocki hamulcowe.

Sprawne hamulce przekładają się na Twoje bezpieczeństwo. Wybierając Oryginalne części Volkswagen® i dokonując regularnej wymiany w Autoryzowanych Serwisach Volkswagena, zapewniasz mu krótszą drogę hamowania.

Broszura promocyjna Październik 2018 - Styczeń 2019 (PDF; 9MB)

Skontaktuj się z nami

Dział Części i Akcesoriów

Aleksander Czura
Kierownik Działu Części i Akcesoriów

tel.: 32 746 92 92
aleksander.czura@porscheinterauto.pl

Jerzy Garbowski
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 32 746 92 92
tel. kom.: 608 587 412
jerzy.garbowski@porscheinterauto.pl

Kamil Walus
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 32 746 92 92
tel. kom.: 608 587 412
kamil.walus@porscheinterauto.pl

Bartosz Buja
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 32 746 92 92
bartosz.buja@porscheinterauto.pl

Dział Serwisu

Tomasz Szwed
Kierownik Serwisu

tel.: 32 746 92 60
tel. kom.: 606 987 989
tomasz.szwed@porscheinterauto.pl

Barbara Sojda
Asystentka Serwisu

tel.: 32 746 92 61
tel. kom.: 602 376 730
barbara.sojda@porscheinterauto.pl

Marcin Cupiał
Doradca Serwisowy

tel.: 32 746 92 62
tel. kom.: 608 588 404
marcin.cupial@porscheinterauto.pl

Tomasz Radziszewski
Doradca Serwisowy

tel.: 32 746 92 63
tel. kom.: 662 131 643
tomasz.radziszewski@porscheinterauto.pl

Arkadiusz Czuja
Doradca Serwisowy

tel.: 32 746 92 64
tel. kom.: 881 026 532
arkadiusz.czuja@porscheinterauto.pl

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Szanowni Państwo,

Informujemy, że dnia 14 grudnia salon będzie czynny do godziny 17:00.
Za utrudnienia przepraszamy.

schowaj
rozwiń