Oferty pracy

Porsche Katowice jest częścią firmy Porsche Inter Auto Polska, która zajmuje się sprzedażą i obsługą serwisową takich uznanych marek, jak: Audi, Bentley, Porsche, Skoda, Volkswagen i Volkswagen Użytkowe.

Jesteśmy jedną z najprężniej rozwijających się firm dealerskich na rynku, oferujących najbardziej prestiżowe marki motoryzacyjne na świecie.

Szukamy osób, które są otwarte na naukę przez całe życie, dla których samochody to dużo więcej, niż tylko dobry sposób na przemieszczanie się z punktu A do B.

Naszym pracownikom oferujemy: wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy, liczne szkolenia (techniczne i interpersonalne), naukę języka angielskiego, a najlepszym, możliwość awansu zawodowego.

W każdej chwili można aplikować do naszej firmy wysyłając CV i list motywacyjny na adres: praca@porscheinterauto.pl.

Prawidłowo przygotowana aplikacja powinna zawierać:

  • CV wraz z datą przesłania zgłoszenia
  • list motywacyjny
  • określenie stanowiska pracy na które kandydat aplikuje
  • przesyłane załączniki prosimy opisywać w następujący sposób: imię.nazwisko CV.doc i imię.nazwisko LM.doc
  • zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Obecnie nie poszukujemy kandydatów na żadne stanowisko.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.