Nasz zespół

Dyrekcja

Tomasz Tęcza
Dyrektor Salonu

tel.: 32 746 92 51
tomasz.tecza@porscheinterauto.pl

Recepcja

Karolina Kopertowska
Recepcja

tel.: 32 746 92 51
karolina.kopertowska@porscheinterauto.pl

Agata Deda
Recepcja

tel.: 32 746 92 51
agata.deda@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Osobowych

Sebastian Mikusz
Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel.: 32 746 92 11
tel. kom.: 662 278 442
sebastian.mikusz@porscheinterauto.pl

Piotr Papiernik
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel.: 32 746 92 15
tel. kom.: 668 074 948
piotr.papiernik@porscheinterauto.pl

Monika Ridwelska
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel.: 32 746 92 13
tel. kom.: 662 278 432
monika.ridwelska@porscheinterauto.pl

Magdalena Kowalska
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel.: 32 746 92 12
tel. kom.: 606 820 496
magdalena.kowalska@porscheinterauto.pl

Sylwester Lużyński
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel.: 32 746 92 14
tel. kom.: 608 582 646
sylwester.luzynski@porscheinterauto.pl

Justyna Bartosińska
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel.: 32 746 92 11
tel. kom.: 728 388 571
justyna.bartosinska@porscheinterauto.pl

Barbara Dziewirz
Asystentka Sprzedaży

tel.: 32 746 92 32
barbara.dziewirz@porscheinterauto.pl

Sebastian Strzelec
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

tel. kom.: 660 578 146
sebastian.strzelec@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Używanych

Michał Gąszcz
Dyrektor Sprzedaży Samochodów Używanych

tel. kom.: 735 487 409
michal.gaszcz@porscheinterauto.pl

Marcin Mateja
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 32 746 92 21
tel. kom.: 608 611 102
marcin.mateja@porscheinterauto.pl

Marcin Ryfka
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 32 340 40 04
tel. kom.: 608 611 219
marcin.ryfka@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Floty

Daria Michalak
Regionalny Kierownik Sprzedaży Flotowej

tel. kom.: 600 257 929
daria.michalak@porscheinterauto.pl

Marcin Karnasiewicz
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel. kom.: 604 215 834
marcin.karnasiewicz@porscheinterauto.pl

Dział Serwisu

W związku z awarią telefonów w sprawie serwisu prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 602 376 730

Tomasz Szwed
Kierownik Serwisu

tel.: 32 746 92 60
tel. kom.: 606 987 989
tomasz.szwed@porscheinterauto.pl

Barbara Sojda
Asystentka Serwisu

tel.: 32 746 92 61
tel. kom.: 602 376 730
barbara.sojda@porscheinterauto.pl

Marcin Cupiał
Doradca Serwisowy

tel.: 32 746 92 62
tel. kom.: 608 588 404
marcin.cupial@porscheinterauto.pl

Tomasz Radziszewski
Doradca Serwisowy

tel.: 32 746 92 63
tel. kom.: 662 131 643
tomasz.radziszewski@porscheinterauto.pl

Arkadiusz Czuja
Doradca Serwisowy

tel.: 32 746 92 64
tel. kom.: 881 026 532
arkadiusz.czuja@porscheinterauto.pl

Dział Likwidacji Szkód

Artur Burda
Specjalista ds. Likwidacji Szkód

tel.: 32 746 92 72
artur.burda@porscheinterauto.pl

Marcin Prokopowicz
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych

tel.: 32 746 92 72
tel. kom.: 606 824 946
marcin.prokopowicz@porscheinterauto.pl

Izabela Rzepka
Specjalista ds. Napraw Blacharsko-Lakierniczych

tel.: 32 746 92 71
tel. kom.: 606 821 916
izabela.rzepka@porscheinterauto.pl

Dział Części i Akcesoriów

Aleksander Czura
Kierownik Działu Części i Akcesoriów

tel.: 32 746 92 92
aleksander.czura@porscheinterauto.pl

Jerzy Garbowski
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 32 746 92 92
tel. kom.: 608 587 412
jerzy.garbowski@porscheinterauto.pl

Kamil Walus
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 32 746 92 92
tel. kom.: 608 587 412
kamil.walus@porscheinterauto.pl

Bartosz Buja
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 32 746 92 92
bartosz.buja@porscheinterauto.pl

Dział Ubezpieczeń

Joanna Makowska
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 32 746 92 56
joanna.makowska@porscheinterauto.pl

Marketing i PR

Ewa Grochocka
Specjalista ds. Marketingu

tel.: 32 746 92 00
tel. kom.: 539 938 342
ewa.grochocka@porscheinterauto.pl

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.