Wróć do Aktualności

2015-06-25

Volkswageny na wybiegu - warszawscy dealerzy Volkswagena partnerami Warsaw Fashion Street

Poznań, 25 czerwca 2015 r. - Główni partnerzy Warsaw Fashion Street - dealerzy Volkswagena w Warszawie: Chylińscy, Krotoski-Cichy, Porsche Połczyńska, Rowiński-Wajdemajer, Sobiesław Zasada i Szewczyk Auto - zapraszają w dniach 27-28 czerwca na ulicę Nowy Świat. Wzdłuż deptaku będą wyeksponowane najnowsze modele marki Volkswagen. Na miejscu będzie można także skorzystać z konsultacji ze sprzedawcami oraz zapoznać się z ofertą finansową Volkswagen Bank.

Warsaw Fashion Street to wyjątkowe wydarzenie na modowej mapie Polski, które odbędzie się już po raz dziesiąty. Dzięki niemu modę z pierwszych stron magazynów dla kobiet można podziwiać na żywo. Każda z edycji Warsaw Fashion Street ma motyw przewodni. Tematem tegorocznej, jubileuszowej, jest klasyka w modzie i w muzyce. Pokazy mody będą przeplatane koncertami i występami zaproszonych artystów.

Wzdłuż ulicy Nowy Świat będą wyeksponowane najnowsze auta marki Volkswagen. Jedną z głównych atrakcji będzie niewątpliwie jedyny egzemplarz zarejestrowanego w Polsce modelu XL1. Auto, które właśnie zdobyło tytuł "Samochodu Roku Playboya" w kategorii "EKO" jest najoszczędniejsze na świecie. XL1 zużywa średnio zaledwie 0,9 l oleju napędowego na 100 km. Samochód, niemal w całości skonstruowany z włókna węglowego i z innych bardzo lekkich materiałów, waży jedynie 795 kg.

Oprócz seryjnych modeli w typowych wersjach wyposażenia będzie można podziwiać także nietypową kolekcję aut w modowych aranżacjach. Odwiedzający Warsaw Fashion Street będą mogli zrelaksować się w namiocie Volkswagena, w którym zorganizowane będą atrakcje dla dzieci. Przez cały weekend dealerzy zapewnią odwiedzającym konsultacje ze sprzedawcami oraz możliwość zapoznania się z ofertą modelową oraz finansową, przygotowaną przez Volkswagen Bank.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.